top of page

HAKKIMIZDA

Sim Racing sektöründe ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarından birini oluşturmak için çıktığımız bu yolda sizlerle karşılaşmış olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Üniversite yıllarımızda direksyon setlerimizi sehpalara bağlayarak Iracing üzerinden dünyanın farklı yerlerindeki insanlarla leptop ekranı üzerinden yarışmaya başladığımız günlerden beri bu sektöre girmeyi planlıyorduk. Üzerinden yıllar geçtikten sonra fırsat bulabildiğimiz bu yolculuğumuzda Ülkemizin gençliğine daha iyi fırsatlar vererek ileride bir gün belki gerçek gridlere giden yolculuklarına biraz da olsa katkıda bulunmak istiyoruz.

Bu bağlamda, yurt dışında fazlasıyla bilinen bir ürünü türlü zorluklar ile uğraştıktan sonra ülkemizde birleştirerek siz Sim severlerle buluşturmak istiyoruz. Bu tür ürünlerin ülkemizin yarış kültürünü geliştireceğini ve kim bilir belki aranızdan birinin F1 pilotu olmasına katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Diğer örneklere nazaran, türlü geliştirmeler ve kolaylıklar ekleyerek CS1 adlı ürünümüzü satışa sunuyoruz. Kendi özgün çalışmalarımızı, yeni mezun olmuş mühendisler ve alanında uzman ekibimiz ile yürütmekte olduğumuzu gururla sunarız, hatta %80' i tamamlanmış olup bir sonraki aşamada üretimine geçeceğimizi söylemek isteriz.

Yakın zamanda uygun fiyatlardan DDW çözümlerimiz ile buluşmak için takipte kalmanızı dileriz. 

Malum kur artışı ve inanılmaz gümrük masrafları yüzünden stoklarımızı bu aşamada çok yüksek tutamayacağımızı ve hatta bir kaç ürün sonra sipariş üzerine üretim gerçekleştirmek zorunda kalabileceğimizi üzülerek bildirmek isteriz. Takdir edersiniz ki böylesine bir dönemde buna benzer yüksek teknoloji sayılacak yatırımların riskleri yüksek olabiliyor.

Size biraz da firmamızdan bahsetmek isterim,

Firmamız fiziki olarak 2021 de kurulmuştur fakat zihnen temelleri 2009 da atılmıştır. O zamanlar DC motorlardan ürettiğimiz bir kaç prototipi maddi imkanlar sebebi ile parçalayıp satmıştık ve açıkçası çok verimli ürünler çıkmamıştı ortaya. Daha sonra kurumsal iş hayatına atılıp uzun yıllar boyunca dünya sektörünü takibe aldık. 2020 yılında pandemi ile başlayan süreçte, bu tozlu raflarda kalmış iş fikrimizi tekrar gündeme alıp adımlar attık. Bazı çalışmalar ve gümrük müdürlüklerimiz ile verdiğimiz yoğun mücadele sonrasında maliyet olarak hesapladığımız fiyatın neredeyse 2 katına çıkmış bulunduk ve bu nedenle fiyatlarımızı da değiştirmek zorunda kaldık.

Firmamızda 2 tam zamanlı çalışan ve 2'si mühendis, 1'i tasarımcı ve ressam olarak toplamda 3 yarı zamanlı çalışanımız vardır. Firma olarak, yeni mezun olmuş yetenekli öğrencilerimize ilk şanslarını verip hayata atılmalarına katkıda bulunmayı bir yan görev edinmiş olduk. Bu öğrencilerimizin motivasyonları ve hevesleri sayesinde bir çok geliştirmeyi ekleyebildik. İleride de aynı şekilde, kendini geliştirmiş ve yetenekli yeni mezunlardan ekipler kurarak AR/GE çalışmalarımıza yeni bir soluk getireceğimizi buradan ilan ederiz.

Kariyer imkanı olarak, bu sektöre ilgi duyan bütün öğrenci arkadaşlarımızın bizimle iletişime geçmelerini özellikle bekliyoruz.

Gelişmeler için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın !

Hoşçakalın

Mehmet Baran

 

Ekiple Tanışın

 
 
Mehmet

The Maestro

Mehmet Baran

Güliz

Wife of the Maestro

Güliz Baran

Muhammed

Newbie

Muhammed Gültekin

Ahmet

Wonderkid

Ahmet Gültekin

bottom of page